מינויים

מנהל חדש ליחידה לכירורגיית כלי דם בבית החולים לניאדו

ד"ר אנטון קבאשה שמונה לתפקיד ממשיך בכך מסורת משפחתית: אביו, ד"ר ולדימיר קבאשה ז"ל, הקים לפני שנים רבות את יחידת כלי דם בבית החולים זיו בצפת

ד"ר אנטון קבאשה, מנהל יחידת כירורגיית כלי דם ב"לניאדו". צילום: דוברות בית החולים

ד"ר אנטון קבאשה מונה לאחרונה לעמוד בראש יחידת כירורגיית כלי דם בבית החולים לניאדו בנתניה. ד"ר קבאשה, מומחה לכירורגיה כללית ובעל התמחות נוספת לכלי דם, עבד במשך מספר שנים כרופא בכיר ביחידת כלי דם בבית החולים זיו בצפת.

קבאשה ממשיך מסורת משפחתית: אביו, ד"ר ולדימיר קבאשה ז"ל, הקים לפני שנים רבות את יחידת כלי דם בבית החולים זיו וכעת בנו ימשיך את דרכו ויעמוד בראש היחידה ב"לניאדו".

במסגרת היחידה יבוצעו טיפול בהיצרות עורקי צוואר הגורמים לאירועים מוחיים, טיפול לטרשת עורקי רגליים, בניית פיסטולות לחולי דיאליזה בשיתוף עם מכון הדיאליזה, טיפול בטראומות המחייבות מומחיות כלי דם ועוד.

ד"ר קבאשה עתיד לבצע את הפעולות תוך שימוש בשלוש שיטות פעולה מרכזיות: השיטה הפתוחה, השיטה האנדווסקולרית צנתורית והגישה ההיברידית המשלבת בין הגישה הפתוחה לגישה הצנתורית.

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי ב"לניאדו", בירך את ד"ר קבאשה על הצטרפותו לסגל הבכיר ואמר: "שירות יחידת כירורגיית כלי דם בבית חולים בהיקף בינוני כמו 'לניאדו' הינו קריטי. אני שמח על הצטרפותו של ד"ר קבאשה לסגל הבכיר ואני בטוח כי הוא יצעיד את היחידה לסטנדרטים מקצועיים גבוהים למען רווחתם ובריאותם של כחצי מיליון תושבי נתניה והשרון".

נושאים קשורים:  כירורגיית כלי דם,  המרכז הרפואי "לניאדו",  ד"ר אנטון קבאשה,  מינוי,  חדשות,  פרופ' צבי שמעוני
תגובות